Kdo je Dolores Cannon?

Dolores byla světoznámá regresní hypnoterapeutka, o svých poznatcích a výzkumech napsala 20 knih, které byly přeloženy do více než 20 jazyků. Vyvinula svou velmi efektivní Techniku kvantové léčebné hypnózy (QHHT - Quantum Healing Hypnosis Technique), kterou vyučovala na všech kontinentech. Narodila se 15. dubna 1931 v Missouri v USA a zemřela 18. října 2014. Její odkaz a dílo jsou ale nesmrtelné a inspirují miliony lidí po celém světě.

Čím se proslavila?

Proslavila se svými výzkumy minulých životů prostřednictvím regresní hypnózy a úspěšnými až zázračnými vyléčeními za jedno sezení. Popsala stavy a úrovně, kterými duše prochází před narozením nebo po smrti, odhalovala tajemství Atlantidy a Lemurie, popsala naše životy na jiných planetách, ale i říše bytostí působících v našem světě (skřítci, elfové, elementálové atd.), z jiného úhlu pohledu popsala život Ježíše a esénů, u kterých vyrůstal, a popsala mnoho překvapivých zjištění a detailů z jeho života. Prováděla výzkumy UFO a komunikovala s "mrtvými", např. s Nostradamem. Nostradamus, věhlasný jasnovidec a lékař, který z našeho pohledu žil v 16. století, je v paralelní dimenzi stále živý a kontaktoval Dolores, aby jejím prostřednictvím varoval lidstvo před katastrofami, které mu hrozí. Dále Dolores popsala přechod naší planety Země a jejích bytostí do tzv. Nové Země, jaký to má dopad na náš život a co máme dělat, abychom do této lepší reality přestoupili také.

Proč mimozemšťané a UFO?

Dolores prostřednictvím svých tisíců klientů zjistila, že bývají často unášeni, léčeni a učeni tzv. mimozemšťany. Mnoho lidí zažilo také fenomén zmizelého nebo zhuštěného času (viz kniha Strážci). Když několik tisíc lidí nezávisle na sobě popisuje stejné věci, vzbudí to minimálně zájem. Dolores postupem času zcela změnila svůj hodnotový žebříček, takže UFO a návštěvy a komunikaci s mimozemšťany brala jako běžnou věc. Podle jejích zkušeností nejsou zlí. Snaží se nám pomoct, ale nesmí nám zasahovat do života. Stále musíme mít svobodnou vůli.

Chci některá svá témata řešit QHHT® hypnózou. Kam se obrátit?

Techniku kvantové léčebné hypnózy se v ČR a v SR naučilo již 17 terapeutů, a jejich řady se stále rozrůstají. Seznam terapeutů vyškolených přímo Dolores a Julií Cannon, kteří projevili zájem být uvedeni na našich stránkách, naleznete pro ČR zde a pro SR zde. Kompletní seznam všech terapeutů naleznete na oficiálních stránkách QHHT®.