Společnost Centrum nejvyššího poznání s.r.o. (dále jen "CNP") se zabývá širokým spektrem metod a technik, které zlepšují zdraví a psychický stav člověka, nastolují dobrou náladu, pocit štěstí a spokojenosti. Primárním zájmem společnosti je podporovat širokou veřejnost v rozvoji osobnosti, svých schopností a své duše. Metody, které učíme nebo nabízíme, jsou ověřené a funkční, zbavují člověka starých nepotřebných omezení, zlepšují stav jeho energie a zvyšují frekvenci. Nenabízíme žádný ezoterický šoubyznys a obchod s vírou.

Jednatelka společnosti Ing. Helena Olmrová, MBA prošla a i vyzkoušela za svou již téměř třicetiletou praxi desítky metod, vyslechla řadu guru, ať již domnělých nebo skutečných. Vypěstovala si zvláštní cit pro odhalování zavádějících metod, které slouží temným silám k manipulaci a ovládání prostřednictvím strachu a síly peněz, a těmto metodám se zdaleka vyhýbá. Metody, techniky a praxe, které nabízí CNP, nejsou jediné funkční. Jistě existuje řada dalších velmi dobrých a funkčních metod. Každý člověk si musí vybrat sám pro sebe ty, které jsou mu nejbližší a skutečně funkční.

Techniky, cvičení a produkty, jejichž výčet není konečný, se kterými se můžete seznámit prostřednictvím CNP:

1) Technika kvantové léčebné hypnózy autorky Dolores Cannon, překlady, vydávání a dostribuce jejích knih v českém a slovenském jazyce

2) Jóga v 8 stupních dle Patandžaliho, hormonální jóga dle Dinah Rodrigues

3) Zhong Yuan Qigong / Čung Jüan Čchikung (více na www.cchi-kung.com)

4) zářiče Somavedic (jsme distributorem, poskytujeme individuální slevy) - k vyzvednutí osobně nebo zasíláme na vámi udanou adresu

5) kosmetika Nobilis Tilia - prodáváme v provozovně Dům Harmonie, výrobky je nutné u nás objednat. Jedná se o přírodní kosmetikou bez konzarvačních činidel, tudíž s kratší dobou expirace, proto nedržíme jejich velmi široký sortiment skladem.

Dům Harmonie

Ve své provozovně Dům Harmonie v Zubří provozuje CNP fitness, nabízí EMS trénink, měření InBody, saunu a různé lekce ve dvou sálech. (více na www.centrumnejpoznani.cz).