Pokud vás zaujala Technika kvantové léčebné hypnózy (QHHT®) od Dolores Cannon natolik, že byste se ji sami chtěli naučit a používat, a zároveň nevládnete jazyky, máme pro vás dobrou zprávu.

Chystáme překlad online kurzu 1.stupně do ČEŠTINY, takže se budete moct tuto techniku naučit i vy.

Pokud jazyky zvládáte dobře, můžete se přihlásit (nezapomeňte nám napsat o slevový kupón 10% viz dále):

CHCETE-LI ZÍSKAT SLEVU 10% NA KURZ QHHT (v kterémkoliv jazyce),

napište nám na vitej@centrumnejpoznani.cz nebo zavolejte na +420 602 555 661,

získáte od nás 10% SLEVOVÝ KUPÓN a NÁVOD, jak ho použít.

 

Výhradní právo vyučovat Techniku kvantové léčebné hypnózy QHHT® od Dolores Cannon má pouze Julia Cannon a její anglicky mluvící kolegové, a to prostřednictvím Quantum Healing Hypnosis Academy. Nikdo jiný k tomu není oprávněn. Znovu zdůrazňujeme, že v ČR, SR ani v celé Evropě vás tuto techniku není nikdo oprávněn učit a vydat vám certifikát, abyste tuto metodu mohli sami používat k práci se svými klienty. Tuto poznámku uvádíme proto, že se nás na to ptáte a že jste se setkali s někým, kdo vám to nabízí...

PODROBNOSTI O KURZU 1.STUPNĚ

1) Do kurzu se může přihlásit kdokoliv. Není stanoven žádný věkový limit ani požadavky na vzdělání. Dolores v kurzu říká: "Umožňuji absolvovat kurz každému, kdo má touhu a vášeň pomáhat."

2) Kurz probíhá online, potřebujete mít jen potřebné připojení. Součástí kurzu jsou:

  • textové materiály
  • videa
  • nahrávky sezení vedené Dolores Cannon.

3) Na závěr kurzu je potřeba absolvovat test (dá se opakovat.)

4) Kurz je otevřen na 120 dní, kdy máte libovolný přístup k výukovým materiálům, můžete s nimi pracovat i opakovaně. Jakmile je dostatečně nastudujete, přihlásíte se k absolvování testu. Po zvládnutí testu již k výukovým materiálům (především videím) mít přístup nebudete. Budete mít ale ke stažení v členské sekci některé materiály.

5) Cena kurzu je 997 USD v angličtině a v ruštině. Cena v českém jazyce bude upřesněna. (Ve francouzštině stojí 1.129 USD, dá se předpokládat, že v češtině může být kurz také o něco málo dražší, než v angličtině a ruštině). Budete-li se do kurzu přihlašovat přes naše stránky, získáte slevový kupón na 10%ní slevu.

 

Máte-li zájem se stát terapeutem Techniky kvantové léčebné hypnózy, neváhejte se přihlásit následujícím poptávkovým formulářem. O spuštění kurzu a slevových akcích vás budeme obratem informovat.